X

Jak to funguje?

1. Objednávka

Objednejte si nás on-line

Vyplňte údaje v jednoduchém formuláři, vyberte si termín návštěvy fotografa a máte hotovo. Vaši objednávku potvrdíme SMS zprávou.

Navštíví vás fotograf

Ve vámi zvoleném termínu vás navštíví náš fotograf. Pořídí profesionální fotografie, vytvoří 360° virtuální prohlídku a provede měření pro tvorbu půdorysu.

Stanovíte cenu nemovitosti

Váš profil nabízí valuační report, který vám pomůže se správným stanovením ceny vaší nemovitosti. Report vám také předá náš fotograf, ať si můžete cenu dopředu promyslet.

2. Inzerát

Vytvoříme inzerát

Vytvoříme kompletní inzerát vaší nemovitosti, který vám zašleme ke schválení. Fotografie, virtuální prohlídka, půdorys a detailní informace zajistí, že k vám na prohlídku přijdou jen skuteční zájemci.

Inzerujeme chytře

Kompletní inzerát zveřejníme na největších realitních portálech jako jsou sreality.cz, reality.idnes.cz a další. Zajistíme tak, že ho uvidí velké množství zájemců, čímž se urychlí prodej vaší nemovitosti.

Ověřujeme zájemce

Vyřídíme telefonáty se všemi zájemci a zjistíme, zda se nejedná o realitní makléře, kteří by prodej zdržovali. Všechny prověřené zájemce pak zobrazíme ve vašem profilu a vy tak máte dokonalý přehled.

3. Prohlídky

Domlouváte se on-line

Sami si zvolíte termíny prohlídek vaší nemovitosti. Zájemci se pak přihlásí a vy se s nimi domluvíte on-line – bez zveřejnění vašich osobních informací.

Rozhodování je na vás

U každého zájemce zjišťujeme, zda se nejedná o realitního makléře. V případě podezření vás budeme informovat, ale konečné rozhodnutí o prohlídce necháme vždy na vás.

Informujeme vás SMS

O nových zájemcích vás budeme okamžitě informovat. Pošleme vám SMS zprávu a zobrazíme notifikaci na vašem Zendoro profilu. Prodej tak máte neustále pod kontrolou.

Dostanete zpětnou vazbu

Poté, co si zájemce prohlédne vaši nemovitost, ho kontaktujeme a zjistíme, zda má zájem v nákupu pokračovat. O všem vás okamžitě informujeme, a tak se prodej nikde nezasekne.

Chráníme vaše osobní údaje

Zájemci vaše osobní údaje nevidí. Je tedy na vás, zda jim je svěříte, nebo budete komunikovat bezpečně on-line.

4. Nabídky

Získávejte nabídky

Po prohlídce vám zájemci mohou podat nabídku na koupi nemovitosti. Pokud bude zájemců více, jejich nabízené částky uvidíte všechny na jednom místě ve svém on-line profilu.

Vyberte tu nejlepší

Je jen na vás, kterou z nabídek si vyberete. Tu nejvýhodnější pro vás pak snadno potvrdíte jedním kliknutím.

Rezervace je bezpečná

Po potvrzení nabídky má zájemce 5 denní lhůtu na zaslání rezervační zálohy. Jakmile úhradu obdržíme, je vaše nemovitost zarezervována a začíná běžet rezervační lhůta.

5. Prodej

Vždy máte naši podporu

Během prodeje jsme vám k dispozici 7 dní v týdnu od rána do večera. Můžete se na nás s čímkoliv obrátit.

Smlouvy na míru

Jakmile jste dohodnuti se zájemcem o koupi nemovitosti, předáme všechny potřebné informace partnerské advokátní kanceláři, která vám vypracuje kupní smlouvu na míru.

Zajistíme bankovní úschovu

Úschovu kupní ceny zajišťujeme u banky – jedná se o nejbezpečnější formu úschovy. Nestane se tak, že by se peníze někde ztratily.

Smlouvy podepíšete u notáře

Podpis kupní smlouvy probíhá fyzicky u partnerského notáře, který jej okamžitě ověří. Vy si jen vše pečlivě pročtete, potvrdíte podpisem a zbytek už zařídíme za vás.

Zařídíme katastr

Podepsané smlouvy vyzvedneme u notáře, zajdeme na katastr nemovitostí a zařídíme přepis majitele. O průběhu řízení vás budeme informovat.

X

Zapomenuté heslo

Poslali jsme vám email s odkazem na nastavení nového hesla.

Bohužel, tento email jsme v naší databáze nenašli.

X

Přihlásit se

Nesprávné jméno nebo heslo!