X

Prohlídky a komunikace

Domluva prohlídek

Všechny telefonáty se zájemci o vaši nemovitost vyřizujeme za vás. Ověřujeme, zda se nejedná o realitní makléře a všechny zájemce vkládáme do vašeho profilu tak, abyste vždy měli přehled o každém, kdo nám zavolal. Tyto informace naleznete ve svém profilu v sekci Detail nemovitosti.

Ověření zájemci vás mohou požádat o prohlídku přes náš portál. O všem vás budeme ihned informovat SMS zprávou, e-mailem a notifikací ve vašem profilu. Prohlídku můžete jednoduše potvrdit odpovědí na SMS zprávu, nebo potvrzením žádosti přímo na vašem profilu v sekci Prohlídky.

Nikomu nepředáváme vaše kontaktní údaje. Nestane se tak, že by vám volala neznámá čísla.

Průběh prohlídky

Prohlídku nemovitosti si jakožto prodejci zařizujete sami. Nemusíte mít strach, i bez předání vašich kontaktních údajů zajistíme, aby se prohlídka v domluvený termín skutečně konala. V případě jakýchkoli problémů vás budeme včas informovat.

Detailní inzeráty už předem odpovídají na většinu otázek. Pokud byste však nedokázali zájemcům při prohlídce na vše odpovědět, můžete je odkázat na nás. Společně najdeme co nejlepší odpověď.

Po prohlídce zájemcům zasíláme SMS s dotazem ohledně jejich zájmu o nemovitost. Jejich vyjádření pak naleznete ve svém profilu, v sekci Zájemci v Detailu nemovitosti.

Pomohla vám tato odpověď?

X

Zapomenuté heslo

Poslali jsme vám email s odkazem na nastavení nového hesla.

Bohužel, tento email jsme v naší databáze nenašli.

X

Přihlásit se

Nesprávné jméno nebo heslo!