X

Prohlídky

Domluva prohlídek

U každého inzerátu na našem portálu si můžete rezervovat prohlídku nemovitosti on-line. Stačí kliknout na tlačítko „Domluvit prohlídku“ v detailu inzerátu, vybrat si termín prohlídky, vyplnit osobní údaje a potvrdit vše kódem, který vám zašleme v SMS zprávě na vaše telefonní číslo.

Žádostí o prohlídku dojde také k vytvoření vašeho profilu na našem portále. Přihlašovací údaje vám zašleme na e-mail, který jste uvedli při rezervaci prohlídky. Pak už jen počkáte, až vám majitel nemovitosti termín prohlídky odsouhlasí. O potvrzení vás budeme informovat SMS zprávou a také notifikací ve vašem Zendoro profilu v sekci Prohlídky.

Průběh prohlídky

Po odsouhlasení prohlídky majitelem vám před prohlídkou zašleme přesnou adresu nemovitosti. V případě, že se prodávající nebude moci z náhlých důvodů dostavit, vás budeme neprodleně informovat.

Pokud se na prohlídku nebudete moci dostavit, napište nám nebo zavolejte na číslo: +420 721 750 174, či zrušte prohlídku ve svém profilu v sekci Prohlídky.

Po uskutečněné prohlídce vám zašleme dotazovací SMS, kterou vás požádáme o vyjádření zájmu ohledně dané nemovitosti. Pokud si přejete v koupi nemovitosti pokračovat, můžete přejít na podání nabídky a rezervaci nemovitosti ve svém profilu.

Pomohla vám tato odpověď?

X

Zapomenuté heslo

Poslali jsme vám email s odkazem na nastavení nového hesla.

Bohužel, tento email jsme v naší databáze nenašli.

X

Přihlásit se

Nesprávné jméno nebo heslo!