X

Podání nabídky a rezervace nemovitosti

Podání nabídky

Pokud budete mít vážný zájem nemovitost koupit, můžete podat prodávajícímu nabídku. Vložení nabídky probíhá on-line v Detailu nemovitosti, o kterou máte zájem.

Stačí vyplnit částku, kterou majiteli za nemovitost nabízíte. V momentě podání nabídky vás požádáme také o vložení fotografie vašeho občanského průkazu, který bude později sloužit k identifikaci ve smluvní dokumentaci.

Pokud je více zájemců o nemovitost, můžete nabídnout cenu vyšší, než jaká je uvedená u dané nemovitosti. Zvyšujete tak šanci na úspěšný nákup nemovitosti. Informace o aktuálním počtu zájemců uvidíte na portále. Tyto informace vždy odpovídají skutečnosti.

Majitel má po podání nabídky 5 dní na vyjádření. O schválení vaší nabídky vás budeme informovat SMS zprávou a notifikací ve vašem profilu.

Rezervace nemovitosti

Pokud prodávající vaši nabídku schválí, stačí přejít k závazné rezervaci nemovitosti. Nemovitost si zarezervujete tím, že do 5 pracovních dnů od schválení rezervace zašlete rezervační zálohu na účet uvedený ve vašem profilu.

Jakmile obdržíme zálohu, máte nemovitost závazně rezervovanou a začíná běžet 30 denní lhůta, ve které by mělo dojít k podpisu kupní smlouvy.

Více o rezervační záloze, způsobu úhrady a jejím použití se dočtete v našich Obchodních podmínkách pro kupující (VOP - Poptávky) v sekci č. 4. - Rezervace nemovitosti.

Pomohla vám tato odpověď?

X

Zapomenuté heslo

Poslali jsme vám email s odkazem na nastavení nového hesla.

Bohužel, tento email jsme v naší databáze nenašli.

X

Přihlásit se

Nesprávné jméno nebo heslo!