X

Poznejte Zendoro

S čím vám Zendoro pomůže?

Díky našim službám získáte 100% kontrolu nad prodejem své nemovitosti. Kromě zajištění prohlídek poskytuje Zendoro kompletní služby, které byste očekávali od tradiční realitní kanceláře, ale s velkým rozdílem. Oproti spolupráci s realitní kanceláří u nás zaplatíte jen 9 990 Kč.

V naší přehledné on-line aplikaci vidíte veškeré informace ohledně prodeje na jednom místě a v reálném čase. Vždy víte, kolik lidí si prohlédlo váš inzerát, kdo nám ohledně vaší nemovitosti zavolal a na kdy si s vámi chce domluvit prohlídku. V případě jakýchkoliv dotazů vám naši specialisté poskytují podporu při prodeji 7 dní v týdnu, 365 dní v roce.

Jak se Zendoro liší od realitní kanceláře?

Nejsme realitní kancelář. Jsme tým lidí, který zásadně posunuje realitní trh k větší transparentnosti a pohodlí prodávajících i kupujících. Díky našim technologiím jsme schopni poskytovat kompletní balík služeb jen za zlomek ceny, kterou by si účtovala realitní kancelář. Na našem on-line portálu najdete vše, co je potřeba pro rychlý a úspěšný prodej nemovitosti.

Jak se Zendoro liší od inzertního serveru?

Nejsme inzertní server, jsme partner pro úspěšný prodej. Nemovitosti našich klientů osobně nafotíme a prověříme. Vytvoříme pak detailní inzeráty, které inzerujeme na největších realitních portálech. Předem také ověřujeme všechny zájemce a zajišťujeme veškeré právní a administrativní úkony pro úspěšné dokončení prodeje. Jsme tedy místem, kde prodáte svou nemovitost bezpečně a bez dlouhých průtahů.

Jaké služby Zendoro poskytuje?

Vaši nemovitost nafotíme, změříme půdorys a vytvoříme virtuální prohlídku. Pomůžeme vám také stanovit cenu, za kterou můžete nemovitost nabízet. Sestavíme pak detailní inzerát, který vyvěsíme nejen na zendoro.cz, ale také na velkých realitních portálech, jako jsou sreality.cz, reality.idnes.cz a další. Inzerátem tak oslovíme každý měsíc alespoň 1,5 milionů potenciálních zájemců.

Vyřídíme za vás hovory se všemi zájemci a informace o nich vložíme do vašeho on-line profilu. Zájemce navíc ověřujeme, aby k vám na prohlídky nechodili realitní makléři, kteří by prodej zdržovali. Díky nabídkovému systému vám mohou zájemci nabízet vyšší kupní cenu, než za jakou inzerujete.

Jakmile najdeme kupce, zajistíme kompletní servis, jako je smlouva na míru od advokáta, úschova kupní ceny v bezpečí banky a také přepis majitele v katastru nemovitostí.

Kolik to stojí?

Díky našemu kvalitnímu technologickému zázemí můžeme celý balík služeb poskytovat jen za 9 990 Kč. Dopředu nic neplatíte, nárok na odměnu máme až po úspěšném uzavření prodeje.

Jak probíhá úhrada odměny Zendoro?

Naše odměna je hrazena z rezervačního poplatku, který platí kupující jakmile si závazně rezervuje vaši nemovitost. Tato odměna je poté odečtena z kupní ceny a kupující za nemovitost platí o 9 990 Kč méně. Dopředu nám tedy nic neplatíte.

Co všechno je v ceně?

  • Fotografie, půdorys, virtuální prohlídka, podklady pro ocenění nemovitosti a vytvoření inzerátu
  • Inzerce na největších realitních portálech
  • Přijímání hovorů, ověřování zájemců, on-line nabídkový proces
  • Zajištění závazné on-line rezervace nemovitosti
  • Kompletní smluvní dokumentace
  • Zajištění úschovy kupní ceny v bezpečí banky
  • Administrativa při řízení v katastru nemovitostí

Proč je Zendoro o tolik levnější než realitní kancelář?

Důkladně jsme prošli procesy realitních kanceláří a pomocí moderních technologií a zjednodušení administrativy jsme napravili všechny neefektivní postupy. Navíc nemáme nákladnou pobočkovou síť, služební auta ani realitní makléře. Všechny tyto úspory nám umožňují šetřit vaše peníze.

Mohu nemovitost prodat vlastnímu zájemci?

Naše obchodní podmínky nezakazují prodej vlastnímu zájemci. Pokud si sami najdete vhodného kupce během prvních 3 měsíců spolupráce se Zendoro, požádáme vás o úhradu jen těch nákladů, které jsme doposud s prodejem měli.

Mohu nemovitost současně prodávat přes realitní kancelář?

Prodej nemovitostí přes více realitních kanceláří za různé ceny působí matoucím dojmem pro potenciální zájemce. Našim cílem je, aby byl prodej nemovitostí transparentní, proto bychom vás chtěli požádat, abyste prodej nemovitosti nenabízeli současně i přes realitní kanceláře. V případě, že nemovitost prodáte přes realitní kancelář, budeme požadovat úhradu naší odměny v plné výši.

Je prodej se Zendoro bezpečný?

Děláme vše proto, aby byl prodej s námi maximálně bezpečný. Smlouvy pro vás na míru připravují zkušení advokáti . Úschovu kupní ceny vám zajistíme ve stabilní bance. Nestane se tak, že by peníze někdo zpronevěřil. Pro všechny případy však máme také pojištění odpovědnosti.

Na koho se mohu obrátit, když si s prodejem nevím rady?

Snažíme se, aby byl prodej nemovitosti s námi co nejsnazší, proto vám jsou naši specialisté k dispozici 7 dní v týdnu, vždy mezi 8–21 hod. O každé nemovitosti máme dokonalý přehled, a tak se na nás můžete obracet s jakýmikoliv dotazy.

Jsme tu pro vás na +420 606 595 871 nebo bezstarosti@zendoro.cz

Pomohla vám tato odpověď?

X

Zapomenuté heslo

Poslali jsme vám email s odkazem na nastavení nového hesla.

Bohužel, tento email jsme v naší databáze nenašli.

X

Přihlásit se

Nesprávné jméno nebo heslo!